onderzoek naar relaties
Ingediend door Iris op di, 2009-05-26 13:29.
Hoi allemaal!
Ik ben voor mijn studie Psychologie bezig met mijn masteronderzoek naar relaties, met in het bijzonder angst voor intimiteit. Om dit onderzoek te laten slagen heb ik veel mensen nodig die onze vragenlijsten op www.intimiteitenrelaties.nl willen invullen.
Het neemt ongeveer 20 minuten in beslag, maar dan heb je ook de keuze om direct feedback te ontvangen over jouw opvattingen over en gedrag in relaties (je hoeft hiervoor geen relatie te hebben, iedereen kan meedoen!). Heel leerzaam dus!
Verder worden er drie Iris-cheques verloot onder de deelnemers.
Alvast bedankt!
Iris


Ik ben vast niet de eerste
Ik ben vast niet de eerste die dit grapje maakt, maar kan het toch niet laten… Hihi, “Iris”-cheques! :P
Wanneer de uitkomsten aan
Wanneer de uitkomsten aan het einde ook de uitkomsten van het onderzoek zijn vind ik dit een vreselijk slecht onderzoek!
Waar komt bijvoorbeeld in hemelsnaam het idee vandaan dat het slecht zou zijn kritiek te hebben op je partner of relatie? Wat heeft dat nou te maken met positief in een relatie staan? Nee, je moet alles lekker opkroppen en vooral niet jezelf zijn. Hoera voor de nurture kant > NOT!
Oh, en dit is geen 20 minuten, maar veel langer.
Mooi is dat: “Hoeveel
Mooi is dat:
“Hoeveel langdureige relaties heb je gehad?” —> 0
“Hoe lang is je laatste relatie uit?”
En hoe moet ik weten of mensen in me geïnteresseerd zijn? Of ze houden het goed voor me geheim, of ik pik het helemaal niet op (of niemand wil een relatie met mij :’()
(Geheime “Emmer-zoekt-een-relatie”-bericht)
Holy crap, ik ben een kwartier bezig, zegt dat ding dat ik halverwege ben 0_o En een vraag daarna zegt dat ding “we zijn bijna op het einde”.
Zeg alsjeblieft dat er geen
Zeg alsjeblieft dat er geen mensen zijn die echt vinden dat ‘Een goede partner moet weten wat je denkt en voelt zonder dat je dat hoeft te vertellen.’
Nou, ik kan me voorstellen
Nou, ik kan me voorstellen dat als je een relatie hebt, je na verloop van tijd aan de lichaamstaal van je partner kunt zien hoe hij/zij zich voelt. Maar 100% aanvoelen wat iemand denkt is inderdaad een beetje overdreven.
@Emmer: Ik ken het, ergens
@Emmer: Ik ken het, ergens bevalt het me wel, van een afstandje gezien. Er is geen empirisch verschil tussen ‘niet leuk gevonden worden’ en ‘niet doorhebben dat je leuk gevonden wordt’. Ik weet niet waarom zoiets mij bevalt, maar het is beter dan het alternatief, dat het me niet zou bevallen.
“Besothed with Mae Belle, Colin moved his camera nearer and nearer to her. In the process, he invented the close-up.”